Zobacz to na własne oczy

Filmy, Spoty i Reklamy

Dla Państwa wygody w jednym miejscu jesteśmy w stanie przygotować pełną obsługę full service. Współpracujemy z firmą VNB, jest to zespół doświadczonych, pracujących od wielu lat na Polskim i zagranicznym rynku kompozytorów obrazu, animatorów, montażystów.

Pracowaliśmy i pracujemy z największymi agencjami, domami produkcyjnymi a także stacjami telewizyjnymi w Polsce i za granicą. Oferujemy pełen zakres usług postprodukcyjnych - od montażu po zaawansowany compoziting obrazu, animacje 3d, 2d oraz animacje klasyczną.

Gdy jest to potrzebne, uczestniczymy we wszystkich etapach produkcji, często także na etapie kreacji. Podpowiadamy jakich technologii użyć dla uzyskania żądanych efektów, współprojektujemy również poszczególne elementy.

Przykładowe Realizacje


Dodatkowo


Oferujemy wiele dodatkowych usług usprawniających produkcję spotów reklamowych, w których używane są animacje komputerowe lub efekty specjalne.
  • przygotowanie animatików i storyboardów,
  • realizacja montażu offline oraz precompositing obrazu bezpośrednio na planie,
  • nadzór postprodukcyjny podczas realizacji ujęć efektowych,
  • całkowita realizacja ujęć efektowych.
Do Państwa dyspozycji mamy również studio dzwiękowe oferujące pełen zakres usług postprodukcji dzwięku.

Referencje

” Niniejszym potwierdzamy fakt współpracy z firmą brandingową TRENDMARK w zakresie projektowania nowych oraz redesignu wcześniejszych opakowań naszych produktów.   Firma Trendmark zaprojektowała nam opakowania dla nowych linii produktów piorących „WEZYR” potwierdzając tym samym profesjonalizm i pełne zaangażowanie w prowadzone projekty.   Uważamy, że firma Trendmark jest rzetelnym partnerem biznesowym.”

LIBELLA -