Hefra

Od ponad 180 lat sztućce HEFRA, produkowane z użyciem tej samej technologii, zdobią stoły koneserów. Ręcznie polerowane wyroby są uszlachetnieniem eleganckiego stołu i doskonałym prezentem dla najbliższych osób, które cenią wyszukany styl.

Slide 1
Slide 2

Tworząc sklep internetowy pamiętajmy o użytkowniku. Interfejs powinien być intuicyjny i prosty w użyciu, zaprojektowany zgodnie z głównymi zasadami UX. W przypadku internetowego sklepu rolę sprzedawcy odgrywają zdjęcia i wizualizacje oraz najważniejsze… niepowtarzalne copy.

 

W przypadku sklepu internetowego dla firmy Hefra S.A. istotnym założeniem było stworzenie wrażenia wyjątkowości. Sprzedaż dóbr luksusowych w internecie nie jest sprawą prostą – użytkownik często nie ma zaufania do witryny, zwłaszcza kiedy w grę wchodzą duże kwoty. Pierwszym etapem tworzenia marki w internecie jest więc wykreowanie poczucia bezpieczeństwa – dobrze dopracowana szata graficzna, jasny układ strony z czytelnymi informacjami, miejscem, gdzie dowiemy się czegoś o firmie a także bezpośrednio skontaktujemy z pracownikami.

 

Brief

Stworzenie miejsca, które będzie dawało wrażenie luksusowego i wyjątkowego. Zaznaczenie, że produkty firmy wykonywane są ręcznie, zgodnie z tradycyjnymi metodami. Sklep musi być także w pełni funkcjonalny i zoptymalizowany pod kątem SEO.

Rozwiązanie

Wybierając silnik, na którym pracujemy, kierujemy się przede wszystkim potrzebami klienta. Wybrane przez nas rozwiązania charakteryzuje duża elastyczność – wiemy jak nietrwałym tworem jest internet, dlatego zaproponowane przez nas technologie można łatwo zmieniać i aktualizować.

Efekt

Efektem współpracy powstało miejsce wyjątkowe – łatwy w obsłudze, jednocześnie elegancki sklep internetowy połączony z witryną internetową www.hefra.pl. Spójna szata graficzna oraz optymalizacja sprawiły, że proces zakupowy stał się prosty i szybki.

← Powrót

Sprawdź nasze inne realizacje

E-Commerce


Sklep Sante
Sante jest żywą organizacją, którą tworzą ludzie – jej właściciele i pracownicy i która zależy od ludzi – jej klientów, społeczności, partnerów. Dbając o zdrowie i wszechstronny rozwój firmy, dbamy o dobre relacje w wszystkich obszarach jej działalności.
Hefra
Od ponad 180 lat sztućce HEFRA, produkowane z użyciem tej samej technologii, zdobią stoły koneserów. Ręcznie polerowane wyroby są uszlachetnieniem eleganckiego stołu i doskonałym prezentem dla najbliższych osób, które cenią wyszukany styl.
Yeti Gruppo
Na przestrzeni ponad dwudziestu lat istnienia marka Yeti Gruppo wyspecjalizowała się w sprzedaży eleganckich, wysokogatunkowych płytek ceramicznych

Referencje

„Uprzejmie informujemy, że Polfrost Internationale Spedition Sp. z o o z siedzibą w Warszawie podjął współprace z firmą Trendmark Piotr Budzyński w zakresie opracowania i wdrożenia nowego serwisu Internetowego dla Naszej spółki.
Jesteśmy w pełni zadowoleni z dotychczasowej współpracy z pracownikami firmy Trendmark oraz osiągniętych efektów ich pracy. W naszej ocenie to firma rzetelna i solidna w zakresie dostarczonych rozwiązań jaki, i sposobu kreowania naszego wizerunku.”

POLFROST SP. Z O.O. -