Landing Page

Internet pozwala na inicjowanie dialogu pomiędzy nadawcą a odbiorcą informacji. Dotyczy to procesu komunikacji z konsumentem, który w czasach personalizacji zyskał wymiar dwukierunkowy: do konsumenta i od konsumenta.
Poznaj naszą ofertę →

Trendmark - Landing Page BGŻ BNP PARIBAS – Kino Pod Gwiazdami
BGŻ BNP PARIBAS - Kino Pod Gwiazdami
Trendmark - Landing Page Tradebeat
XTB Online Trading
Trendmark - Landing Page XTB Online Trading
XTB jest europejskim domem maklerskim nadzorowanym przez Komisję Nadzoru Finansowego, specjalizującym się w instrumentach finansowych będących przedmiotem obrotu na rynku pozagiełdowym i giełdzie.
Trendmark - Landing Page Bayer – Veraflox
Bayer Healthcare zajmuje się ochroną zdrowia zwierząt oraz tzw. higieną środowiska, czyli eliminacją zagrożeń biologicznych ze strony szkodliwych gryzoni i owadów.
Trendmark - Landing Page Bibby
Ponad dwustuletnie doświadczenie oraz najwyższe standardy zarządzania pozwoliły Bibby Line Group uplasować się w ścisłej czołówce w każdym z obszarów jej działalności.
Trendmark - Landing Page Integral Collections
Integral Collections oferuje profesjonalną windykację długów, co potwierdzić może liczne grono klientów zadowolonych z usług.
Trendmark - Landing Page Door E-book
DOOR, od początku działalności w Polsce, czyli od 1992 r., przestrzega kilku fundamentalnych zasad, dzięki którym nasza kadra trenerska spełnia najwyższe wymagania i jest w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, niezależnie od specyfiki branży.
Trendmark - Landing Page Communication World® Polska
Communication World® Polska to pierwszy magazyn na polskim rynku poświęcony zagadnieniom komunikacji w biznesie. Uznany przez blogerów jako jedna z najlepszych, darmowych publikacji.

Sprawdź inne realizacje

Trendmark - Strony Internetowe Trendmark - Landing Page Trendmark - Packaging Trendmark - E-mail Marketing Trendmark - Kampanie Reklamowe Trendmark - Identyfikacja Wizualna

Referencje

„Od dwóch lat  współpracuję z firmą Trendmark w zakresie przygotowania kreacji oraz wysyłek kampanii e-marketingowych na rzecz restauracji Vapiano. Proponowane przez Trendmark rozwiązania i podejście do zadanego tematu są w pełni merytoryczne i profesjonalne.”

RESTAURACJA VAPIANO -