To ROBICO losalną różnicę

Celem kampanii było stworzenie wizerunku marki „Robico” jako producenta naturalnych produktów mlecznych gdzie surowcem wyjściowym do ich produkcji jest pełno wartościowe mleko pozyskiwane w wyniku mikrofiltracji.

Proponowana przez nas koncepcja wykorzystywała element dialogu marki/produktu z odbiorcą przekazu. Główne hasło (selling-line) było elementem rozpoczynającym ten dialog.

  • „Mikrofiltrowaliście kiedyś”
  • „Zdrowie w butelce, bez recepty”
  • „Wszystkiego najzdrowszego”
  • „To że nie widać różnicy nie oznacza, że jej nie ma”
  • „Wiem co dobre, wiem co zdrowe”

Dialog kończył tekst, który powinien stać się głównym przesłaniem parasolem (headline)) całego portfolio produktowego marki „Robico”.

  • „To Robicolosalną różnicę”

Forma słownego komunikatu pokazywała markę „Robico” jako producenta napojów mlecznych, który „stawiając na zdrowie” nie psuje tego co stworzyła natura. Wykorzystanie nowoczesnych technologii (proces mikrofiltracji) połączone z tradycyjnymi metodami produkcji (metoda termostatowa, obecnie rzadko stosowana) pozwala zadbać o to aby wszystkie produkty oznaczone logiem „Robico” były jak najbliżej natury,
robiąc tym samym kolosalną różnicę w stosunku do produktów konkurencyjnych.

Głównym nośnikiem w komunikacji z konsumentem był outdoor (bilboardy, citylighty). Ponad to promocja w miejscach sprzedaży plakaty, bannery, wolnostojące rolapy. Dodatkowym wzmocnienie powinny być działania eventowe niekonwencjonalne degustacje. Młodzi ludzie ubrani w koszulki z napisem „Ja stawiam – Na zdrowie” i logiem „Robico”, rozdający „Zimny kefir” (małe buteleczki)

Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
← Powrót

Referencje

„Potwierdzamy, iż nasza Firma współpracuje z Trendmark w zakresie przygotowania oraz wysyłek kampanii e-mail marketingowych na rzecz naszej spółki. Trendmark powierzone zadania wykonuje sprawnie i skutecznie, dbając o nasze interesy.   Z satysfakcją potwierdzamy, że współpraca między naszymi firmami układa się na właściwie rozumianych Partnerskich zasadach.  Nasza współpraca pozwala nam szczerze polecić firmę Trendmark jako wiarygodnego i doświadczonego Partnera.”

YAMAHA MIDDLE EUROPE B.V. -