Yeti Gruppo

Na przestrzeni ponad dwudziestu lat istnienia marka Yeti Gruppo wyspecjalizowała się w sprzedaży eleganckich, wysokogatunkowych płytek ceramicznych

Slide 1
Slide 2
Slide 3

Nawet najpiękniejszy sklep internetowy może okazać się tylko ładnym obrazkiem pozbawionym funkcjonalności i przede wszystkim… klientów! Pamiętajmy, że wszystko co robimy, robimy z myślą o użytkowniku. To on musi czuć się bezpiecznie na naszej stronie, mieć do nas zaufanie, umieć się poruszać i szybko odnajdywać informacje. Ale zanim dotrze do naszego internetowego sklepu ma przecież dziesiątki innych sklepów po drodze. Co zatem zrobić, aby sprawić, że klient nie tylko do nas trafi, ale także zdecyduje się coś u nas kupić?

 

Nie ma niestety złotego środka, który odpowiedziałby na to pytanie. Wiele czynników ma wpływ na to, że jeden sklep jest bardziej skuteczny od drugiego. Są jednak podstawowe zasady, które powinniśmy spełniać, aby mieć pewność, że nasz sklep nie zostanie odrzucony przez potencjalnego klienta już na samym wstępie.

 

Brief

Odświeżenie szaty graficznej sklepu oraz poprawa architektury informacji. Wprowadzenie zakładek, które pomogą użytkownikowi w odpowiednim doborze towaru oraz optymalizacja pod kątem SEO.

Rozwiązanie

Postanowiliśmy pozostać przy wybranym przez klienta silniku i na jego podstawie zbudować nową szatę graficzną. Produkty oraz zdjęcia zostały dodatkowo opisane, ustalone zostały także nowe adresy URL.

Efekt

Dzięki odpowiedniej optymalizacji oraz wyczyszczeniu szaty graficznej ze zbędnych elementów otrzymaliśmy odświeżoną i nowoczesną wersję sklepu, do którego z dnia na dzień trafia coraz więcej klientów.

← Powrót

Sprawdź nasze inne realizacje

E-Commerce


Sklep Sante
Sante jest żywą organizacją, którą tworzą ludzie – jej właściciele i pracownicy i która zależy od ludzi – jej klientów, społeczności, partnerów. Dbając o zdrowie i wszechstronny rozwój firmy, dbamy o dobre relacje w wszystkich obszarach jej działalności.
Yeti Gruppo
Na przestrzeni ponad dwudziestu lat istnienia marka Yeti Gruppo wyspecjalizowała się w sprzedaży eleganckich, wysokogatunkowych płytek ceramicznych

Referencje

„Niniejszym potwierdzamy fakt współpracy z firmą Trendmark. Doceniamy przede wszystkim merytoryczne podejście do każdego tematu – podkreślili nasze atuty, przeanalizowali działania konkurencji i dostarczyli nam gotowe rozwiązania webowe zarówno od strony technicznej jak i graficznej, a należy podkreślić, że temat windykacji nie jest łatwym do zobrazowania!”

ICG GROUP -