Sklep Sante

Sante jest żywą organizacją, którą tworzą ludzie – jej właściciele i pracownicy i która zależy od ludzi – jej klientów, społeczności, partnerów. Dbając o zdrowie i wszechstronny rozwój firmy, dbamy o dobre relacje w wszystkich obszarach jej działalności.

Slide 1
Slide 2
Slide 3

Mimo, że handel internetowy jest młodą dziedziną, coraz więcej klientów docenia wygodę jaką za sobą niesie. Szeroki dostęp do produktu z dowolnego miejsca, wymagający jedynie połączenia z internetem, możliwość porównywania różnych ofert bez potrzeby wychodzenia z domu, aż w końcu oszczędność zarówno dla kupującego, jak i sprzedającego, to tylko część zalet e-commerce.

 

W internetowym sklepie, tak jak w tym stacjonarnym, ważna jest dbałość o szczegóły. Zadbajmy więc o najdrobniejszy detal – nazwę, identyfikację wizualną, odpowiednią prezentację produktu oraz dobrej jakości zdjęcia i wyczerpujące opisy. Szata graficzna powinna odpowiadać branży i jednoznacznie wskazywać jakiego typu produktów możemy się spodziewać.

 

Brief

Stworzenie sklepu internetowego, który utrzyma się w klimacie zdrowego odżywiania i ekologii. Silnik powinien być prosty w obsłudze i zrozumiały, umożliwiać dostęp kilku administratorom i posiadać wersje wielojęzyczne.

Rozwiązanie

Wykorzystując silnik Shoper stworzyliśmy rozbudowany sklep internetowy z podziałem na kategorie produktów. Szata graficzna jest czysta a jedynymi ozdobnymi elementami są tło oraz promocyjne banery znajdujące się na stronie głównej.

Efekt

Całość jest czytelna i intuicyjna w obsłudze. Oprócz możliwości zakupu przez klienta detalicznego, stworzyliśmy także specjalną zakładkę dla klienta biznesowego. Sklep ma także wersję mobilną.

← Powrót

Sprawdź nasze inne realizacje

E-Commerce


Sklep Sante
Sante jest żywą organizacją, którą tworzą ludzie – jej właściciele i pracownicy i która zależy od ludzi – jej klientów, społeczności, partnerów. Dbając o zdrowie i wszechstronny rozwój firmy, dbamy o dobre relacje w wszystkich obszarach jej działalności.
Hefra
Od ponad 180 lat sztućce HEFRA, produkowane z użyciem tej samej technologii, zdobią stoły koneserów. Ręcznie polerowane wyroby są uszlachetnieniem eleganckiego stołu i doskonałym prezentem dla najbliższych osób, które cenią wyszukany styl.
Yeti Gruppo
Na przestrzeni ponad dwudziestu lat istnienia marka Yeti Gruppo wyspecjalizowała się w sprzedaży eleganckich, wysokogatunkowych płytek ceramicznych

Referencje

„Uprzejmie informujemy, że Polfrost Internationale Spedition Sp. z o o z siedzibą w Warszawie podjął współprace z firmą Trendmark Piotr Budzyński w zakresie opracowania i wdrożenia nowego serwisu Internetowego dla Naszej spółki.
Jesteśmy w pełni zadowoleni z dotychczasowej współpracy z pracownikami firmy Trendmark oraz osiągniętych efektów ich pracy. W naszej ocenie to firma rzetelna i solidna w zakresie dostarczonych rozwiązań jaki, i sposobu kreowania naszego wizerunku.”

POLFROST SP. Z O.O. -