Kampanie reklamowe

To precyzyjnie zaplanowane działania gdzie kluczem do sukcesu każdej marki czy usługi jest jej marketingowa komunikacja. Budujmy napięcie, podsycajmy ciekawość. Niech to wszystko sprawi, że marka i jej produkty zostaną zauważone i zapamiętane.
Poznaj naszą ofertę →

BIK – Buduj swoją pozytywną historię kredytową
W ramach działań przewidzianych na rok 2014, Biuro Informacji Kredytowej wspólnie z innymi podmiotami rynku finansowego zorganizowało i przeprowadziło Akcję Informacyjno-Edukacyjną informującą o korzyściach wynikających z posiadania "pozytywnej historii kredytowej".
To ROBICO losalną różnicę
Celem kampanii było stworzenie wizerunku marki „Robico” jako producenta naturalnych produktów mlecznych gdzie surowcem wyjściowym do ich produkcji jest pełno wartościowe mleko pozyskiwane w wyniku mikrofiltracji.
Robico – Mali na fali
Robico jako pierwsze na rynku wprowadziło "mleko szkolne świeże" w plastikowej, wygodnej, zakręcanej butelce o pojemności 250g. Pełnowartościowe mleko wykorzystujące proces mikrofiltracji z zachowaniem pełnej wartości odżywczej.
Wódka Śląska – Moc czarnego zagłębia
Celem kampanii było podkreślenie jakości, prestiżu oraz pokazanie nowego oblicza produktu. Punktem wyjścia do działań był redesign dotychczasowego opakowania (etykiety) z zachowaniem DNA, które przez lata budowały wizerunek i znaczenie produktu w świadomości konsumentów. Nazwa odwołująca się do lokalnego patriotyzmu to element wyróżniający produkt na tle kategorii i konkurencji.Sprawdź inne kategorie

Trendmark - Strony Internetowe Trendmark - Landing Page Trendmark - Packaging Trendmark - E-mail Marketing Trendmark - Kampanie Reklamowe Trendmark - Identyfikacja Wizualna

Referencje

„Trendmark cechuje sumienność i odpowiedzialność. To wizytówka Firmy gwarantująca rzetelność wykonania powierzonych zadań. Zdolności organizacyjne i umiejętność sprawnego działania w zakresie tworzenia stron oraz sklepów internetowych potwierdza bogata wiedza zawodowa, doświadczenie oraz dobór odpowiednich narzędzi wykorzystujących możliwości Internetu”

KLIMAT BARTYCKA -