Robico – Mali na fali

Robico jako pierwsze na rynku wprowadziło "mleko szkolne świeże" w plastikowej, wygodnej, zakręcanej butelce o pojemności 250g. Pełnowartościowe mleko wykorzystujące proces mikrofiltracji z zachowaniem pełnej wartości odżywczej.

Mleko czyste, bez dodatków smakowych stanowiło bezpłatną ofertę szkół i szkolnych sklepików. Mleko szkolne było dofinansowywane częściowo z budżetu Unii Europejskiej, budżetu krajowego i środków Funduszu Promocji Mleczarstwa. Akcja zachęcająca do spożywania mleka wśród dzieci i młodzieży (nie tylko w szkołach) była wspierana dużą, ogólnopolską kampanią reklamową „Pij mleko będziesz wielki”.

Nowemu produktowi (Mleko Szkolne Zimne) towarzyszyła kampania informacyjno-produktowa prowadzona w szkołach i przedszkolach. Adresatami kampanii oprócz najmłodszych konsumentów (dzieci i młodzież) byli również rodzice i opiekunowie. Oprócz działań indoor’owych prowadzona była również kampania outdoro’wa (bilbordy, citylighty), która miała na celu wzmocnienie wizerunku marki (Robico) i flagowego produktu jakim jest „Zimne Mleko”.

Charakterystycznym elementem kampanii, angażującym uwagę konsumenta/odbiorcy był element graficzny, logo programu lojalnościowego „Teraz mali są na fali”. Pełniąc funkcję propagatora picia mleka było jednocześnie elementem, który podnosił prestiż najmłodszych konsumentów w oczach starszych stanowiąc ważny element wolicjonalny.

Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
← Powrót

Referencje

„Potwierdzamy, iż nasza Firma współpracuje z Trendmark w zakresie przygotowania oraz wysyłek kampanii e-mail marketingowych na rzecz naszej spółki. Trendmark powierzone zadania wykonuje sprawnie i skutecznie, dbając o nasze interesy.   Z satysfakcją potwierdzamy, że współpraca między naszymi firmami układa się na właściwie rozumianych Partnerskich zasadach.  Nasza współpraca pozwala nam szczerze polecić firmę Trendmark jako wiarygodnego i doświadczonego Partnera.”

YAMAHA MIDDLE EUROPE B.V. -